Serwis i konwersja

Serwis Rowerowy w Opolu

Jesteśmy sklepem i serwisem rowerowym w Opolu od prawie 20 lat. Większość naszych pracowników jest częścią ekipy Super Bike od ponad 10 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, znajomości branży oraz szkoleniom jesteśmy w stanie serwisować, diagnozować i naprawiać większość rowerów dostępnych na rynku.

Serwis Rowerów elektrycznych w Opolu

Zajmujemy się serwisem wszystkich rowerów elektrycznych zakupionych w naszych sklepach zarówno od strony mechanicznej jak i elektronicznej. Jeśli chodzi o rowery niezakupione w naszym sklepie to serwisujemy wszystkie rowery od strony mechanicznej czyli naprawiamy i wymieniamy wszystkie elementy, które występują w normalnych rowerach (elementy nie wchodzące w skład silnika i baterii). Od strony elektronicznej w rowerach niezakupionych w naszym sklepie jesteśmy w stanie diagnozować problemy i kasować błędy oprogramowania przy rowerach z silnikami takich marek jak Bosch, Yamaha i Shimano. 

Przegląd gwarancyjny - czy potrzebny? 

Przegląd gwarancyjny jest niezbędny do utrzymania gwarancji producenta. Zależnie od marki należy go wykonać od 1 do 6 miesięcy od daty zakupy roweru(termin ten należy dokładnie sprawdzić w karcie gwarancyjnej roweru). W tym celu należy udać się do autoryzowanego serwisu lub do sklepu, w którym zakupiło się rower. W naszym sklepie Super Bike w Opolu wszystkie przeglądy gwarancyjne wykonywane są w kwocie połowy ceny normalnego przeglądu - 99zł zamiast 199zł. Przegląd taki obejmuje mycie roweru, sprawdzenie wszystkich połączeń śrubowych, regulacje przerzutek i hamulców, smarowanie łańcucha i goleni amortyzatora, pompowanie kół, jazdę testową. Ostatnim ważnym elementem jest wpis do karty gwarancyjnej potwierdzający wykonanie usługi. 

 

Konwersja roweru na elektryczny :

Oferujemy naszym klientom możliwość przerobienia ich dotychczasowego roweru na rower elektryczny. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych silnikach centralnych(Bafang lub 8fun) lub silnikach w tylnym kole (Rapid Bike) od 250 do 1000W. Do tego dajemy klientowi wybór jeśli chodzi o pojemność baterii, a całość montażu odbywa się w cenie silnika i baterii, które zaczynają się od ok. 3500zł(silnik w kole) lub 4500(silnik centralny) . Końcowa kwota zależy oczywiście od wybranej mocy silnika i pojemności baterii, zapraszamy do bezpłatnej konsultacji na miejscu. Korzyści przerobienia roweru w stosunku do kupna nowego sprawdzisz tutaj: https://bikeopole.pl/rowery-elektryczne/

 

Cennik usług w naszym sklepie stacjonarnym: